E dhimbshme: Ndërron jetë në një aksident mërgimtari nga Kosova

Posted by

Ka vdekur aksidentalisht mërgimtari nga Kosova, Adem Buzhala.

Lajmi për vdekjen e tij është bërë i ditur nga familjarët e tij, shkruan insajderi.
Për caktim të varrimit, ata kanë thënë që do të njoftojnë me kohë.

I riu kosovar ishte me qëndrim në Gjermani dhe me origjinë është nga komuna e Suharekës.